Тепла в квартирах не буде: опалювальний сезон відтерміновується через потепління

Через потепління опалювальний сезон у Львові відтерміновується. Про це повідомили в Департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.У зв’язку з потеплінням, з цієї п’ятниці, 11 жовтня, планують призупинити подачу опалення до бюджетних установ. Об этом сообщает nation-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Синоптики прогнозують потепління — температура підніметься до +20 градусів, тому з п’ятниці можемо зупинити подачу опалення до бюджетних установ», — повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова з гуманітарних питань.


Водночас зазначається, що до бюджетних установ міста, які зробили раніше заявку, опалення буде подаватись. Регулювати рівень опалення зможуть самі установи.


244 установи гуманітарного спрямування — школи, садки, лікарні та заклади культури Львова — вже отримують опалення. Заявки від керівників таких закладів надходять і надалі, тож кількість установ, де увімкнули опалення, постійно збільшується.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/tepla_v_kvartyrah_ne_bude_opalyuvalnyy_sezon_vidterminovuietsya_cherez_poteplinnya_327991.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя