Денісова просить Москалькову забезпечити медобстеження та лікування політв’язня Шура


Омбудсмен Верховної Ради з прав людини звернулась до уповноваженої РФ вжити заходів та забезпечити проведення відповідного медичного обстеження та лікування українця Віктора Шура

Про це Людмила Денісова повідомила у Facebook. Об этом сообщает stakhanov-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

У політв’язня Віктора Шура погіршився стан здоров’я. За інформацією, яку надали омбудсмену рідні, протягом місяця його турбують сильні головні болі, болі в серці, підвищений тиск та набряк обличчя. Крім того, вони повідомили, що Віктор звертався за медичною допомогою, але не отримав її.

"У серпні 2018 року була аналогічна ситуація – сталося загострення хронічних хвороб. Ситуація щодо погіршення стану здоров’я Віктора має системний характер. Тому звернулася до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової вжити заходів та забезпечити проведення відповідного медичного обстеження та лікування", — зазначила Денісова.

Віктора Шура було затримано у жовтні 2014 року ФБ РФ. У жовтні 2015 року – засуджено до 12 років колонії суворого режиму за нібито розвідувальну діяльність в Брянській області РФ.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/denisova_prosyt_moskalkovu_zabezpechyty_medobstezhennya_ta_likuvannya_politvyaznya_shura”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя